“Наш край” долучився до створення безпечного простору для жінок

09.06.2109 06 novost zhytomyr - "Наш край" долучився до створення безпечного простору для жінок

“Наш край” долучився до розробки програми зі створення безпечного і комфортного простору для жінок в громадах кількох областей України. Участь у розробці проекту документу взяла депутатка Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Оксана Олійник.

Перша зустріч з питань  розбудови безпечного і дружнього  для жінок громадського простору у Житомирській, Київській, Сумській областях та м. Києві відбулась 3-4 червня 2021 р. в Києві. Вона була присвячена колективному впливу. Учасники заходу обговорили проблеми відсутності безпеки та комфорту для жінок в громадах. Вони запланували кроки з вирішення цих проблем. Команда Житомирщини має сформувати “дорожню карту” для подальшої розробки стратегії створення такого простору до 22 червня 2021 р.

Організаторами зустрічі виступив Жіночий консорціум України в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні та незламні», який впроваджується Пактом за підтримки Міністерства закордонних справ Канади (Global Affairs Canada). Організатори залучають широке коло людей: представниць та представників державних та місцевих органів влади, бізнесу, університетів, жіночих громадських організацій тощо.