“Наш край” долучився до розробки стратегії розвитку Романівської громади

14.05.21photo 2021 05 14 09 42 41 - "Наш край" долучився до розробки стратегії розвитку Романівської громади

“Наш край” долучився до засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Романівської громади. Участь у засіданні взяв депутат Житомирської обласної ради від партії “Наш край” Ігор Ходак.

“Я не випадково долучився до розробки цього документу, живу і працюю в Романові, мій бізнес забезпечує найбільше надходження до бюджету громади у вигляді податків, я маю потенціал і бажання розвивати цей край, хочу бачити, куди йдуть податки мого підприємства,  або могли б бути направлені за  якісного планування. Поки документ  стратегії  на стадії планування, але часу не так багато, а мета – гідне майбутнє усієї громади”,- зазначив депутат.

На думку Ігоря Ходака, основним майданчиком для розвитку громади має стати місцевий прозорий бізнес. Він дасть збільшення податкових надходжень, нові робочі місця, зайнятість населення. А влада, у свою чергу, повинна  бути партнером такому бізнесу. Тож за рік-два уже можуть бути позитивні результати.

Депутат також наголосив, що можливості громади потрібно вдало використовувати.

“Ресурсів достатньо, сьогодення вимагає їхнього правильного спрямування. Я вимогливо ставлюсь до  розробки подібних програм розвитку, оскільки вони є надважливим пакетом документів і саме це, сподіваюсь, усвідомлять усі учасники процесу розробки стратегії розвитку. Нинішня економічна ситуація в ОТГ вимагає негайних реанімаційних заходів, це нелегкий процес, але необхідний, і він має бути відображений у проекті стратегії. Найближчі 2 місяці мають пройти у напруженій та фаховій роботі розробки стратегії розвитку. І я, як і кожен, хочу бачити свій край процвітаючим”,- зазначив Ігор Ходак.