НАШ КРАЙ: Депутати продовжують направляти звернення до керівництва держави з вимогою відмінити підвищення тарифів на електроенергію та газ

15.01.21yelanecz - НАШ КРАЙ: Депутати продовжують направляти звернення до керівництва держави з вимогою відмінити підвищення тарифів на електроенергію та газ

З вимогою до президента України, очільника уряду та народних депутатів України знизити тарифи на електроенергію, тепло та газ виступили депутати Первомайської міської ради ОТГ, Єланецької селищної ради ОТГ, Веселинівської селищної ради ОТГ.

Як і депутати Миколаївської обласної ради від партії «Наш край», Баштанської районної ради, Снігурівської міської ради ОТГ, м. Вознесенськ депутати у своїх зверненнях в повній мірі стали на захист інтересів жителів. І, не залежно від партійної приналежності, практично одноголосно наполягають на прийнятті відповідальних рішень з боку гаранта Конституції України по відміні надмірно високих тарифів.

В «Нашому краї»  вважають, що в умовах економічної кризи кожної української сім’ї, відсутності умов для пошуку додаткового заробітку, здійснення оплати по затвердженим тарифам є неможливим, а подекуди вбивчим.

«Партія «Наш край» по всій країні виступила з ініціативою скликання сесій рад різних рівнів та прийняття офіційних звернень до керівництва держави. Сьогодні місцеві ради мають достатньо можливостей і відповідальності для того, щоб деколи «підказувати» очільникам уряду, парламентаріям та гаранту Конституції, що потрібно виправити, а що відмінити. І, якщо державна влада дослухається до голосу народу, то це буде показником того, що є готовність виправляти помилки. Якщо ж влада глуха і не чує крику про допомогу від свого народу, то така влада повинна піти у відставку», – відзначають в «Нашому краї».

Також за ініціативи фракції партії «Наш край» в Миколаївській районній раді на найближчій сесії буде винесене питання про звернення до президента України, прем’єр-міністра України та Верховної ради України з вимогою втрутитись в ситуацію з підвищенням тарифів.

Вчора на всеукраїнському рівні «Наш край» звернувся до суду з вимогою скасувати рішення НКРЕКП про підвищення тарифів на тепло низки ТЕЦ.