«Наш край» Чернігова обговорив перспективи децентралізації

07.06.16

Реформа місцевого самоврядування та децентралізація – ключові умови політичного єднання та економічного зростання держави. Про це під час міжнародного форуму сказала голова Чернігівської обласної організації «Наш край» Ольга Чередник.

«В України немає іншого шляху – варто рухатися лише вперед і європейський досвід тому підтвердження. Партія «Наш край» спрямовує свою діяльність на підтримку реформи місцевого самоврядування і територіального об’єднання громад. Лише люди мають право розпоряджатися своїми коштами на місцях. Завдяки розумному і добровільному об’єднанню у селян з’явиться можливість отримати новий рівень життя”, – зазначила Ольга Чередник.

Водночас, голова Відземського регіону Латвійської Республіки Хардіс Вентс порадив українським колегам ставити перед собою чіткі реальні цілі, і поетапно їх досягати. Тільки так реформа матиме успіх. «Шлях буде довгим і тернистим. Але результати будуть варті тих обмежень, до яких тимчасово вдалася Україна», – наголосив із трибуни форуму пан Вентс.

Форум став дискусійним майданчиком, який зібрав сільських та селищних голів, представників Мінрегіону, Мінагрополітики, Чернігівської ОДА та міжнародних колег.