«Наш край» Чернігівщини відправив 7 тонн гуманітарної допомоги жителям Авдіївки

08.02.17

unnamed 1 1 300x199 - «Наш край» Чернігівщини відправив 7 тонн гуманітарної допомоги жителям Авдіївки7 лютого дві машини з гуманітарною допомогою відправлено з Чернігова до Краматорська, де розташовано головний пункт збору гуманітарної допомоги для постраждалих жителів Авдіївки.

Сотні депутатів та активістів “Нашого краю”, мешканці Чернігова і всіх районів області підтримали ініціативу благодійного фонду “Наш край” -зібрати допомогу для постраждалих жителів Авдіївки.

Гумнітарна допомога надійшла з Бахмацького, Борзнянського, Городнянського, Носівського, Ніжинського, Семенівського, Куликівського, Менського, Ічнянського, Прилуцького, Талалаївського, Щорського та інших районів Чернігівщини.

За словами керівника фонду Олександра Любарця, всього зібрано близько 7 тонн гуманітарної допомоги – продукти харчування, медикаменти, теплі речі.

«Ми завантажили автобуси у Чернігові, додатково будемо забирати речі і продукти у Ніжині, Прилуках, Бахмачі та Борзні, де створені пункти збору допомоги прилеглих районів», – уточнив Олександр Любарець.

Гуманітарний вантаж буде доставлено до Краматорська, де розташовано головний пункт збору гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, з 29 січня Адіївка потерпає від обстрілів бойовиків. У місті перебої з електропостачанням, воду подають за графіком, у домівках ледь тепло.