«Наш край» братиме участь у місцевих виборах у всіх регіонах країни

17.09.15

Політична партія «Наш край» візьме участь у виборах до органів місцевого самоврядування. Відповідне рішення було ухвалене на з’їзді політичної сили, що відбувся у Києві у четвер, 17 вересня. Партія планує висунути на виборах понад п’ять тисяч кандидатів у всіх регіонах країни.

_GUD0936_sm

Головною метою своєї діяльності члени партії «Наш край» задекларували відстоювання інтересів місцевих громад. Як відзначив під час виступу співголова партії Олександр Мазурчак, центральна влада враховує інтереси громад в останню чергу, тож для вирішення будь-якої проблеми міські голови вимушені оббивати міністерські пороги. Аби зламати цю систему, «Наш край» планує взяти участь у місцевих виборах і висунути на них понад п’ять тисяч кандидатів у всіх регіонах країни.

«Ще не так давно ми були невеликою групою міських та сільських голів, людей справи, що об’єдналися навколо ідеї сильних громад. А вже сьогодні ми бачимо у цій залі понад тисячу людей, що представляють громади всіх областей України. І навколо нашої ідеї об’єднується усе більше людей справи та господарників», – відзначив Олександр Мазурчак.

За його словами, представники партії вимагатимуть максимальної передачі повноважень місцевим органам влади, фінансової самодостатності громад, залучення до розвитку місцевого самоврядування кращих управлінців, чимало з яких сьогодні є членами партії «Наш край».

Представляючи програму політичної сили «10 кроків для розвитку рідного краю», співголова партії, міський голова Миколаєва Юрій Гранатуров відзначив, що «Наш край» вирішив відмовитись від поверхневих стратегій та програм. «Ми зупинились на тому, що можна зробити у рідному краї вже сьогодні. Наша програма – чіткий покроковий план, розроблений на підставі нашого досвіду та запитів громад на місцях», – відзначив Юрій Гранатуров, зауваживши, що чимало пунктів плану партія «Наш край» вже реалізовує в регіонах країни.

У програмі, ухваленій на з’їзді, передбачені заходи з розвитку місцевого самоврядування, контролю за прозорістю дій влади, а також покращення соціального забезпечення, медичного обслуговування населення, освіти та безпеки громадян.

Участь у з’їзді партії «Наш край» взяли понад тисячу осіб з усіх областей країни. У регіонах тривають форуми, на яких партія представляє свої команди для участі у місцевих виборах. Такі форуми вже відбулися у Вінницькій, Запорізькій, Кіровоградській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, а також у Харкові, Львові та Маріуполі.

_GUD0948_sm

Довідково

Політична партія «Наш край» зареєстрована 23 серпня 2011 року. Партію очолюють п’ять співголів: заступник голови Київської міської державної адміністрації (2010-2013 рр.) Олександр Мазурчак, народні депутати України Олександр Фельдман та Антон Кіссе, міський голова Миколаєва Юрій Гранатуров та народний депутат двох скликань Сергій Кальцев.

У лавах партії «Наш край» понад 70 діючих та колишніх міських голів з усіх регіонів країни. Серед них – міський голова Миколаєва Юрій Гранатуров, міський голова Чернігова Олександр Соколов, міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей, міський голова Херсона у 2002-2012 роках Володимир Сальдо та інші.

Прес-служба Політичної партії «Наш край»
Тел.: 097 581 23 59