Насалик накинувся на Шахова і шахтарів, які прийшли вимагати погашення боргів із зарплати. ВІДЕО

13.07.18

Міністр енергетики Ігор Насалик накинувся на народного депутата від «Нашого краю» Сергія Шахова під час мітингу шахтарів, які вимагають виплатити зарплату. Відео бійки опублікувавна своїй сторінці в Фейсбук Сергій Шахов.

За словами Шахова, він прийшов на мітинг, щоб змусити міністерство виплатити шахтарям зарплату і не дати звільнити людей.

«Міністр енергетики Ігор Насалик накинувся, коли я разом з шахтарями висловив вимогу, щоб перед гірниками негайно погасили заборгованість по заробітній платні.

Ганьба такому уряду! », – написав Шахов.

Він також заявив, що сьогодні була дана команда звільнити більше 100 шахтарів.

«Кисельов (і. О. Гендиректора “Лисичанськвугілля”) дав команду звільнити 100 шахтарів. Людям потрібно отримати гроші, годувати сім’ї. Скоро 1 вересня, а їм нема за що зібрати дітей до школи. Рік тому міністр обіцяв, що всі борги будуть погашені. Але до сих пір у шахтарів не виплачена вся зарплата. Сьогодні під стінами міністерства люди з різних областей України – і з Львівщини, і з Донбасу», – зазначив Шахов.

Народний депутат нагадав, що акція шахтарів під міністерством енергетики – безстрокова.

Нагадаємо, гірники Донбасу вийшли на акції протесту в центрі Києва. Вони вимагають погасити всю заборгованість із зарплати.