Народний депутат від “Нашого краю” допоміг з дорогим лікуванням багатодітній матері

18.05.21photo 2021 05 18 13 45 00 e1621335215920 - Народний депутат від "Нашого краю" допоміг з дорогим лікуванням багатодітній матері

Мешканка Луганської області, мати трьох дітей Олена повернулася додому з Києва після дорогої і складної операції. Допомогу в організації лікування їй надав голова Рубіжанської міської організації партії «Наш край», депутат Верховної Ради ІХ скликання Сергій Вельможний.

Жінка перенесла складну лапароскопічну операцію з видалення злоякісної пухлини в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини. Про свою хворобу вона дізналася в квітні цього року під час планового відвідування лікаря. По допомогу в лікуванні вона звернулася до приймальні Сергія Вельможного в місті Гірське.

“У той же день Сергій Анатолійович мені передзвонив і пообіцяв зробити все можливе для мого одужання. І він допоміг! Завдяки його підтримці мені зробили дорогу і складну операцію. Проводили її справжні професіонали: Камінський В.В, Чайка К.В, Жихарський Р. В. А головне, дітям подарували щастя бачити маму здоровою “- розповіла Олена.

Попереду у жінки ще період реабілітації, проте завдяки своєчасній та професійній допомозі, Олена зможе знаходиться поруч зі своєю родиною та близькими.