Народний депутат Шахов просить ГПУ порушити справу проти мера Рубіжного хортіва

02.04.22shahov - Народний депутат Шахов просить ГПУ порушити справу проти мера Рубіжного хортіва

Народний депутат від «Нашого краю» Сергій Шахов звернувся до Генерального прокурора Венедіктової з заявою про відкриття провадження щодо колаборационізму мера міста Рубіжне хортіва, який перейшов на бік окупантів. Про це Шахов написав на своїй сторінці в Фейсбук.

«Немає виправдань і неможе бути прощення. Кожен чиновник-колаборант має бути покараний вищою мірою правосуддя. Ніщо не може виправдати чи пом‘якшити зради!», – написав обранець.

Він також підкреслив що хортів зрадив передусім своїх земляків, які прийняли на себе перший удар війни і до останнього боронять рідну землю. 

«Моя рідна Луганщина, мій рідний Донбас першими постраждали від навали орди. Наші люди, голодні і босі, голіруч зупиняли танки і чинили супротив окупантам. Я пишаюся стійкістю кожного українця Донбасу, хто не здався і боронить рідну землю, хто взяв на себе перший удар і склав голову за свою країну», – написав Шахов.

Вчинок же хортіва Шахов порівняв із біблейською зрадою Іуди. 

«За 30 срібляків він продав нашу землю, він зрадив не тільки мою особисто довіру, він передусім зрадив людей, зрадив Наш край, зрадив Україну!», – підкреслив нардеп.