Народні депутати від «Нашого краю» придбали 21 смарт-телевізор для першачків Луганщини

15.09.2115 09 lugansk obr - Народні депутати від «Нашого краю» придбали 21 смарт-телевізор для першачків Луганщини

21 сучасний смарттелевізор незабаром надійде в усі перші класи шкіл Рубіжанської громади. Вони стануть невіддільною складовою навчального процесу. Техніку закупили народні депутати від «Нашого краю» Сергій Шахов та Сергій Вельможний. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Рубіжанської міської ради Олег Ткаченко.

 

Техніка уже надійшла до Рубіжанської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 9, незабаром телевізори з’являться і в решті навчальних закладах.

«Під час зустрічі з викладачами та адміністрацією закладу, почув слова вдячності та подяки від педагогів на адресу народного депутата України від «Нашого краю» Сергія Вельможного щодо подарованого ним 2 роки тому телевізора, який вкрай необхідний для навчального процесу в рамках державної програми «Нова українська школа», — написав депутат.

За словами Ткаченка, на даний час, завдячуючи підтримці народних депутатів України, в профільному комітеті Верховної Ради України вдалося домогтися перерозподілу бюджетних коштів по програмі «НУШ» для потреб шкіл не тільки міста, а і всієї Рубіжанської громади.

«Найближчим часом, також чекаємо на сучасні ноутбуки для педагогів в кожний із класів першачків! Дякуємо народним депутатам України та «Нашому краю» за принципову позицію і реальні справи, направлені на розвиток Рубіжанської громади!», — додав депутат.