Нардеп Олександр Сухов звернув увагу влади на шокуючі умови у лікарнях Луганщини

02.11.21na pidlozi - Нардеп Олександр Сухов звернув увагу влади на шокуючі умови у лікарнях Луганщини

На Луганщині у закладах охорони здоров’я відсутній кисень, медикаменти та необхідні технічні засоби. Коштів на їх придбання немає, в той час як обласні чиновники звітують про виконання проекту «Велике будівництво».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат від «Нашого краю» Олександр Сухов.

«Ми маємо красивий фасад, але всередині  все трухляве, старе та знищене. Як наслідок – помирають сотні людей щоденно, а Україна є другою державою за  смертністю від ковіду в Європі. Лікарні розгромлені, персоналу не вистачає – це результат «ефективної» діяльності Луганської обласної влади. Всі розуміли, що наступна хвиля ковіду буде, але чомусь, як завжди, наша система охорони здоров’я виявилася не готовою. Як наслідок – пацієнти, якщо впали, то годинами лежать на підлозі. Люди ходять в туалет у відро посеред кімнати, там же всі їдять», – написав Сухов.

Народний депутат звернувся до Міністерства охорони здоров’я України та Уповноваженої ВРУ з прав людини Людмили Денісової з вимогою звернути увагу на ситуацію в лікарнях Луганщини.

«На Луганщину терміново необхідно направити комісію щодо дотримання прав людей під час лікування та умов перебування у лікарняних закладах», – резюмував депутат від «Нашого краю».