Напередодні Дня Святого Миколая «Наш край» привітав дітей Лисичанського центру реабілітації

16.12.21mykolaya - Напередодні Дня Святого Миколая «Наш край» привітав дітей Лисичанського центру реабілітації

Напередодні Дня Святого Миколая команда депутатів «Нашого краю» у Лисичанську Луганської області відвідала вихованців обласного «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей». Про це розповів помічник народного депутата Сергія Шахова Дмитро Конов.

«Напередодні новорічних та різдвяних свят мрії збуваються! Команда Шахова відвідала Лисичанський центр реабілітації дітей. Подарували дітям солодкі подарунки та неймовірне свято. Найкраща винагорода – це щирі дитячі посмішки та позитивні емоції дітей», – прокоментував захід помічник народного депутата.

Активісти партії подарували дітям справжнє шоу з аніматорами, солодкою ватою та повітряними кульками, а на завершення свята на всіх чекали подарунки.

Влаштовувати дітям свято напередодні нового року – вже багаторічна традиція нашого краю. «Діти – наше майбутнє. Радий, що наші волонтери та депутати допомагають діткам Луганщини завжди, незалежно від свят», – уточнив народний депутат Сергій Шахов.

На Луганщині функціонує один центр соціально-психологічної реабілітації дітей, розташований у Лисичанську. Він розрахований на 30 місць та надає соціальні послуги дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам усіх міст та районів області.