«Нафтогаз» шантажує українські міста вимкненням тепла узимку, – «Наш край»

18.11.20123 - «Нафтогаз» шантажує українські міста вимкненням тепла узимку, – «Наш край»

Влада має терміново втрутитися у ситуацію та не допустити катастрофи з вимкненням тепла узимку. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, влада має не допустити вимкнення тепла в українських містах під час опалювального сезону.

«Через борги виробників тепла населенні пункти у 5 областях досі залишаються без опалення. А «Нафтогаз», як і у минулі роки, продовжує шантажувати українські міста вимкненням тепла узимку. Загалом «Нафтогазу» заборгували 16 виробників тепла. «Наш край» вважає, що влада має терміново втрутитися у ситуацію та не допустити катастрофи», – зазначив Олександр Мазурчак.

Газові олігархи, переконаний  співголова партії, шантажують українські міста вимкненням від газопостачання та, як наслідок, – від тепла.

«У минулі роки шантаж газових олігархів  призвів до того, що без тепла залишалися Кропивницький, Сміла, Славутич та інші. Сьогодні проблеми з опаленням мають люди, що проживають у Дніпропетровській, Харківській, Житомирській, Луганській та Одеській областях», – повідомив Олександр Мазурчак.

Він закликав владу не допустити вимкнення тепла в українських містах узимку.

«Потрібно негайно ухвалити зміни до законодавства, що убезпечать соціальну інфраструктуру від вимкнення тепла під час опалювального сезону», – переконаний Олександр Мазурчак.

За повідомленням «Нафтогаз Україна», через критичні борги 16 виробників тепла досі повністю чи частково заблоковано старт опалювального сезону в 11 населених пунктах.