“Нафтогаз” порушив мораторій на відключення тепла, – “Наш край” вимагає покарати винних

14.12.18

“Нафтогаз” порушив мораторій та продовжує відключати від опалення об’єкти інфраструктури: цього разу потерпіли навчальні заклади та поштові відділення. Таке свавілля вимагає від влади екстреного втручання в роботу газового монополіста, заявив народний депутат від партії “Наш край” Сергій Шахов.

Відключення споживачів відбувається всупереч мораторію Кабінету міністрів, зауважив народний депутат.

“Уряд 14 листопада цього року заборонив відключати газ котельним в опалювальний сезон. Це сталося після того, як вся країна здригнулася від заморожених міст Сміла, Шепетівка, Кривий Ріг. Та газовий шантаж перекинули на державні заклади. Наприклад, погрожують перекрити опалення Нацполіції та прокуратурі в Сумській області. Можуть відключити газ і самому Уряду”, – зазначив Сергій Шахов.

Він звернув увагу на нові факти відключень від тепла.

“Минулого тижня відключали від газу та опалення поштові відділення, через що “Укрпошта” пригрозила припинити доставку рахунків за газ. Тоді газовики взялися за дітей: без опалення лишили 17 корпусів Чернівецького університету. Прийшли відключати газ школі-інтернаті для сиріт у Молочанську Запорізькій області та одній з найбільших у країні дитлікарень у Запоріжжі. На таке здатні лише безсердечні корисливі люди”, – сказав Сергій Шахов.

Партія «Наш край» вимагає від Уряду навести лад у газопостачанні, заявив Сергій Шахов.

“Нафтогаз” став державою в державі. Уряд або наведе лад із газопостачанням і покарає винних у свавіллі, або остаточно втратить контроль над усією газовою галуззю – видобутком, постачанням, транзитом палива. Олігархи відберуть ці державні підприємства, як у 90-х відібрали заводи та фабрики”, – підсумував народний депутат від “Нашого краю”.

Нагадаємо, минулого тижня приміщення Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича залишилися без опалення. Заняття в усіх 17-ти навчальних корпусах скасували. У компанії «Чернівцігаз» пояснили, що не отримали від університету так званих газових номінацій – замовлень на певні обсяги споживання. У керівництві університету пояснили, що проблема виникла не з вини закладу, а на рівні компаній, що постачають і транспортують паливо.