На Житомирщині за підтримки «Нашого краю» відсвяткували свято Незалежності

25.08.2125 08 zhytomyr - На Житомирщині за підтримки «Нашого краю» відсвяткували свято Незалежності

У Любарській і Чуднівській громадах на Житомирщині з масштабними дійствами і розвагами для дітей відзначили День Незалежності України. Святкування відбулось завдяки поєднанню зусиль організаторів від партії «Наш край» та повного фінансового забезпечення з боку генерального спонсора, депутата Житомирської облради Ігоря Ходака.

Зокрема, масштабне дійство на День Незалежності відбувалось у центрі Любара. Воно розпочалось захопливою та насиченою розважальною програмою для дітей.

Професійні аніматори перетворили площу на суцільний майданчик веселощів та забав. Діти насолоджувались конкурсами, квестами та різноманітними цікавими завданнями. Національного колориту святу додав виступ театру етно-костюму «Інанна». Це – неймовірні вбрання, які відображають різнобарв‘я української вишивки, як основної складової культурної спадщини.

Зірковий гість Артем Кондратюк, на якого з нетерпінням чекали увесь вечір, як завжди, додав колориту своїми хітами. Також було унікальне вогняне шоу, яке «запалило» публіку. Віртуозні номери з вогнем тримали увагу глядачів. Після основної концертної програми – танці.

У Чуднівській громаді також патріотично та весело відсвяткувати День народження країни.

Розпочали святкувати молодіжною вечіркою у міському будинку культури. Музичний супровід свята забезпечив гурт K.V.A.S., їхні неймовірні хіти заряджали позитивом. Смачної насолоди святу додали безалкогольні коктейлі від спонсора.

Наступного дня святкові заходи продовжили на чуднівському стадіоні — насичена анімаційна програма потішила усіх дітлахів. Під час святкової програми розіграли більше п’ятиста безкоштовних квитків на атракціони від спонсора Ігоря Ходака. Діти мали можливість отримати призи за участь у конкурсах, а саме – морозиво. Разом з чудовим колективом аніматорів та діджеєм свято було вибуховим зарядом позитиву.

«Ідеї, які мають постійну і гарантовану підтримку, і породжують такі чудові свята! Ігор Ходак завжди залишається тією людиною, яка відгукується на потреби громад, допомагає фінансово та організаційно, не лише у вирішенні проблемних питань, а й під час організації святкових заходів», — зазначила Анастасія Кравчук, організаторка свята, депутатка Чуднівської міської ради від партії «Наш край».