На Житомирщині за підтримки депутата від «Нашого краю» облаштували могили воїнів Другої світової

23.06.2123 06 novost zhytomyr voynы - На Житомирщині за підтримки депутата від «Нашого краю» облаштували могили воїнів Другої світової

У Романівській громаді почали реалізовувати проєкт по облаштуванню могил та пам‘ятних знаків воїнам Другої світової війни. Роботи відбулись за підтримки депутата Житомирської обласної ради від партії «Наш край» Ігоря Ходака.

За словами авторки проєкта Альони Лободзінської, в ході його реалізації було проінспектовано більше 40 пам’ятних місць і могил, частину з них вдалося відновити за кошти мецената Ігоря Ходака. Проєкт приурочений до 80-ої річниці військового нападу нацистської Німеччини на СРСР. Він буде продовжений задля впорядкування всіх могил, які потребують оновлення. Основну увагу при виборі об’єктів приділяли тим місцям, які не мають постійного і належного догляду. Наразі вже облаштовані пам’ятники у селах Ясногод, Голубин, Прутівка. До робіт долучились жителі сіл, старости і ті, кому не байдужа доля закинутих могил, адже в кожній з них – герой, який захищав мир.

«Це вклад у збереження  та продовження історичної пам’яті нашої громади. Облаштування пам’ятних місць буде продовжуватись, це проєкт не однієї дати, а постійна кропітка робота»,- зазначила Альона Лободзінська.