На Житомирщині нагородили переможців флешмобу #НАШКРАЙПИШАЮСЬ

05.10.2105 10 zhytomyr 3 - На Житомирщині нагородили переможців флешмобу #НАШКРАЙПИШАЮСЬ

На Житомирщині привітали й нагородили переможців та учасників партійного флешмобу #НАШКРАЙПИШАЮСЬ. Нагороди вручили голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край» та депутат Житомирської обласної ради Сергій Диняк і депутат Житомирської обласної ради від «Нашого краю» Ігор Ходак.

 

Сергій Диняк та Ігор Ходак особисто вручили призи та сувеніри переможцям флешмобу в партійному офісі. Переможцями флешмобу з Житомирщини стали: Оксана Олійник — депутатка Житомирської обласної ради від «Нашого краю», Руслан Єщенко — депутат Малинської міської ради від «Нашого краю» та Олена Чех — прихильниця політичної партії «Наш край» з Новоград-Волинська. Переможці отримали в подарунок набори блогера.

Нагадаємо, напередодні 30-ї річниці Незалежності України політична партія «Наш край» оголосила флешмоб #НАШКРАЙПИШАЮСЬ. Участь у ньому могли взяти усі охочі. В рамках акції на особистих сторінках у мережі Фейсбук партійці та прихильники розміщували аматорські відеоролики, в яких розповідали про ті місця або об’єкти свого краю, якими вони пишаються. А далі передавали естафету друзям та знайомим.

Житомирщина активно долучилася до флешмобу. Центральний виконавчий комітет партії висловив подяку усім учасникам та особливо відзначив Житомирську обласну організацію «Нашого краю», партійці якої відзняли найбільше роликів.