На Закарпатті зафіксовано новий спалах кору: «Наш край» попереджає про наслідки бездіяльності чиновників

17.05.18kir 1 - На Закарпатті зафіксовано новий спалах кору: «Наш край» попереджає про наслідки бездіяльності чиновників

Літні канікули можуть перетворитися на час епідемій. На цьому наголосив очільник партії на Закарпатті Антон Громовий.

Тривожний дзвіночок, який нас попереджає про це, на жаль, маємо у цьому регіоні. Днями новий спалах кору зафіксовано на Рахівщині, в селі Чорна Тиса. Там недугу зафіксували у десятків дітей, інформує прес-служба обласного осередку партії.

«Це дуже тривожна тенденція. Якщо минулого року в Україні було зафіксовано 4 782 випадків кору, то тільки цьогоріч уже маємо понад вісім тисяч! І це тільки у 5-ти регіонах, серед яких – і Закарпаття. У нашій області з початку року захворіло понад дві тисячі людей. Більшість з них – діти. Останній випадок днями зафіксовано на Рахівщині. За інформацією обласного департаменту охорони здоров’я, йшлося про 36 хворих. Нині уже є інформація про збільшення кількості недужих. Та це – офіційні дані обласного департаменту. Яка ситуація насправді – навряд чи ми дізнаємося від чиновників», – зауважив Антон Громовий.

За інформацією прес-служби обласного осередку партії, 16 травня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рахівської РДА. Чиновники заявили уже про 50 хворих дітей. 44 – учні Чорнотисянської школи. Та зважаючи на такі показники захворюваності у школі чиновники вирішили не закривати заклад на карантин!

«Ця ситуація – особливо небезпечна, адже йдеться про здоров’я та навіть життя дітей. Попереду – літні канікули. Діти поїдуть до таборів відпочинку. Та цей період можу стати не приємним періодом відпочинку, а часом епідемій серед дітей», – резюмував Антон Громовий.

Очільник обласного осередку наголосив на тому, що партія «Наш край» вимагає розслідувати дії чиновників, які призвели до зниження темпів імунізації та збільшення кількості хворих на кір. Також політична сила закликає звільнити виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Уляну Супрун та врешті призначити повноцінного очільника міністерства.