На Закарпатті за підтримки партії «Наш край» відбувся міжнародний фестиваль «Цімбор Фест»

27.07.16160727 фото закарпаття - На Закарпатті за підтримки партії «Наш край» відбувся міжнародний фестиваль «Цімбор Фест»

Цими вихідними відбувся фестиваль міжнародної дружби та співпраці «Цімбор Фест». Основним лейтмотивом свята стало налагодження та підтримка дружніх відносин та ефективного партнерства між українськими та закордонними громадами. На Верецький перевал, що з’єднує Закарпатську та Львівську області, з’їхалися гості із Словаччини, Угорщини, Німечини, Болгарії та Польщі.

Долучилися до організації міжнародного свята і місцеві активісти та представники партії “Наш край”.

«Верецький перевал – місце дуже символічне та значиме для Закарпаття та всієї України саме у питанні міжнародної дружби та співпраці. Сподіваюся, що  озвучені плани уже найближчим часом дадуть реальні результати», – зазначив під час святкувань депутат Воловецької районної ради, голова фракції партії «Наш край» Михайло Гафинець.

Долучилися організатори та гості свята і до благодійної роботи: під час фестивалю були зібрані кошти для допомоги родині загиблого в зоні АТО воїна Руслана Ігнатишина, ім’ям якого названа одна з місцевих шкіл.