На вимогу фракції «Наш край» у Чернігові питання підвищення тарифів зняли з розгляду сесії»

01.04.16

На вимогу фракції «Наш край» у Чернігові проект рішення міськради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова» не був внесений до порядку денного.

Про це заявила депутат від «Нашого краю» Ганна Якубова, коментуючи відповідне рішення міськради. «За нинішніх умов навіть порушувати згадане питання про винесення на порядок денний є злочином. Тому на нашу вимогу сесія міськради його не розглядатиме», – наголосила Ганна Якубова.

За її словами, прийняття запропонованого міською владою рішення призвело б до погіршення рівня життя переважної більшості містян. «Цей крок міської влади спрямований на відчутне підвищення тарифів для населення на опалення та гарячу воду. Зростання орендних ставок за використання цілісних майнових комплексів для ТОВ «ТехНова» з 8% до 12% та ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» з 5% до 10% збільшило б навантаження на ці підприємства на 810 тисяч гривень і 730 тисяч гривень на місяць, відповідно. Міська влада планувала перекласти всі додаткові витрати на кінцевого споживача – мешканців Чернігова», – наголосила Якубова.

За її словами, фракція «Наш край» виступає категорично проти підвищення тарифів для громадян. «Вважаємо аморальними спроби міської влади перекласти власні прорахунки на людей. Містяни не зобов’язані оплачувати забаганки олігархів. Тож ми зробимо все, аби тарифи в Чернігові залишилися незмінними», – зазначила Ганна Якубова.