На вибори у Варвинську ОТГ “Наш край” висунув 26 кандитатів

05.12.17.jpg - На вибори у Варвинську ОТГ “Наш край” висунув 26 кандитатів

Політична партія «Наш край» у Варвинську селищну раду об’єднаної територіальної громади, де перші вибори відбудуться 24 грудня,  висунула 26 кандидатів. Це професіонали своєї справи, лідери громадської думки, ті, кому не байдужа доля майбутньої Варвинської громади та її жителів. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації “Нашого краю”.

За словами кандидата у депутати від “Нашого краю”, директора територіального центру соціального обслуговування населення  Варвинської РДА Юрія Булави, Варва хоче мати нові обличчя.

“Команда «Нашого краю» до Варвинської селищної ради об’єднала відомих людей, які мають активну життєву та громадянську позицію. Для багатьох з них ця виборча кампанія у якості кандидатів у депутати є першою. Варва хоче мати нові обличчя», – переконаний Юрій Булава.

Він упевнений, що об’єднана територіальна громада створить умови для вирішення багатьох питань, які накопичувалися у Варві та селах громади роками.

“Серед нагальних питань ОТГ – впорядкування системи прибирання селища; ремонт доріг із залученням до робіт місцевих підприємств, поліпшення вуличного освітлення, особливо, у селах громади; придбання техніки для комунального підприємства, підтримка ФАПів, шкіл, дитячих садків тощо. Саме над цими питаннями працюватиме команда «Нашого краю» у Варвинській селищній раді ОТГ”, -повідомив Юрій Булава.

Окрім Юрія Булави, від “Нашого краю” на вибори йдуть  соціальні працівники Ольга Коломієць, Лариса Циб, Алла Чистик, менеджер соціальної політики сільгосптовариства «Дружба-Нова» Анатолій Борсук, приватний підприємець Оксана Полонець, директор районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Тетяна Козлова, директор відокремленого підрозділу Варвинського району електричних мереж ПАТ «Чернігівобленерго», майстер Гнідинцівського газопереробного заводу ПАТ «Укрнафта» Олег Кліменко та інші.

Всі вони вважають надзвичайно важливим питанням прозорість роботи керівництва та депутатів селищної ради. Аби схвалені рішення попередньо обговорювалися з громадськістю, тендери були публічними, а бюджетні питання – відкритими.

Висуванці від «Нашого краю» у Варвинській об’єднаній територіальній громаді готові працювати заради розвитку своєї громади, адже вони йдуть на вибори, аби підтримувати децентралізацію, забезпечити сталий і збалансований розвиток своєї території.