На виборах в ОТГ 24 грудня переможе «Наш край», – Сергій Кальцев

23.11.17MG 8754 - На виборах в ОТГ 24 грудня переможе «Наш край», - Сергій Кальцев

«Наш край» підтвердить своє лідерство на виборах в ОТГ 24 грудня. У цьому впевнений співголова партії Сергій Кальцев.

За його словами, все більше виборців підтримують ініціативи партії.

«Результати попередніх виборів в ОТГ Запорізької області, де у підсумку до рад громад було обрано 115 представників політичної сили, говорять про те, що все більше виборців підтримують ініціативи «Нашого краю». Такий результат більш ніж в два рази перевищує показники інших політичних сил, які брали участь у виборах. Перевибори 19 листопада в ради Петро-Михайлівської сільської та Приазовської селищної ОТГ ще більше затвердили лідируючий статус партії», -зазначив Сергій Кальцев.

Він підкреслив, як і на попередніх виборах «Наш край» висуне в кандидати лідерів громадської думки і авторитетних людей на місцях.

«На кожних виборах ми йдемо командою, яка представляє кращих людей нашого краю. Це лідери громадської думки: керівники підприємств, аграрії, лікарі, вчителі – ті, кому вірять люди і яким вони готові довірити своє майбутнє», – заявив Сергій Кальцев.

У партії зазначають, що команда депутатів від «Нашого краю» продовжить працювати над втіленням програмних цілей і завдань, спрямованих на реальну децентралізацію, створення нових робочих місць та благоустрій рідного краю.

«Проведення реальної децентралізації – ключова теза програми нашої партії», – підсумував Сергій Кальцев.

Як відомо, 24 грудня 2017 року у Запорізькій області пройдуть чергові вибори в об’єднані територіальні громади. Своїх депутатів виборці обиратимуть в Благовіщенській сільській ОТГ (Кам’янсько-Дніпровський район) та Новоолексіївській сільській ОТГ (Приморський район).