На цьогорічній Студреспубліці обговорювали викорінення корупції та успішне реформування країни

26.08.16

 

Завдяки реалізації антикорупційної програми, за 10 років у Кам’янець-Подільському вдалося реалізувати 37 програм та реформ. Про це на зустрічі із молоддю під час проведення Студентської республіки, розповів співголова партії «Наш край», колишній очільник Кам’янця-Подільського Олександр Мазурчак.

Як мер із 10–річним досвідом, він розповів студентам із якими проблема зіштовхнувся особисто, коли був обраним міським головою. «Найголовніша проблема – це корупція, а її подолання – першочергове завдання.  Аби зникли розмови про упередженість і корупційну складову ми зробили прозорими та публічними всі процедури», – наголосив він. «Завдяки антикорупційній програмі, за 10 років у Кам’янець-Подільському вдалося реалізувати 37 програм та реформ, наприклад, реформу медицини та житлово-комунального господарства, сформовано муніципальну поліцію, а також створено електронну карту міста, де у разі необхідності можна було відслідкувати, де і які мережі прокладені», – розповів Мазурчак.

Він переконаний, що на часі – залучення активної молоді до державної роботи. «Завдяки знанням, енергії молоді, а також успішному досвіду управлінців в Україні швидше та якісніше реалізуватимуться реформи», – заявив Мазурчак.

Водночас, співголова партії  Юрій Гранатуров, зауважив, що активні молоді лідери – це майбутнє України. «Зараз як ніколи важливо налагодити комунікацію досвідчених управлінців та перспективної молоді», –  наголосив Гранатуров.

Він зазначив, що партія «Наш край» – одна із лідерів у місцевому представництві. «У нас понад 4500 представників партії обрані депутатами  та мерами міст і вони вже активно проводять реформи, про які влада тільки говорить», –  сказав Гранатуров. Він також повідомив, що в партії «Наш край» діє «Школа молодого лідера». «Наша школа це – майданчик, де молодь отримує колосальний досвід і в перспективі зможе стати членом сильної Команди”, –  зауважив він.

ХVIII «Студентська республіка» проходить цього року 24–28 серпня на узбережжі Чорного моря. Участь в ній бере понад 600 представників зі всієї України.