На Святошино відкрили приймальню «Нашого краю»

15.06.16

У Святошинському районі (проспект Перемоги, 89А (1 секція) відкрили громадську приймальню партії «Наш край», де працюватиме партійний актив району і можна буде отримати інформацію щодо діяльності, програм та вступу в партію.

Окрім цього, у приймальні мешканці багатоповерхових будинків зможуть отримати безкоштовну консультацію від юристів та спеціалістів програми «Наш дім» щодо ЖКГ – змін в законодавстві, управління та обслуговування багатоквартирних будинків після ліквідації ЖЄКів, створення ОСББ, відносин з управляючими компаніями, захисту права на отримання якісних комунальних послуг та обґрунтованих тарифів.

Також в приймальні формується виставка енергозберігаючих технологій, які зменшують використання ресурсів та заощаджують кошти. На базі приймальні відбудеться пілотний проект по контролю якості води в Святошинському районі – проведена незалежна експертиза з результатами якої зможуть ознайомитись мешканці району, а також отримати інформацію про найновітніші зразки технологій з очистки води.