На посаду мера Херсона «НАШ КРАЙ» висуває Артема Кияновського

16.09.20

На обласній партійній конференції «НАШОГО КРАЮ» одноголосно висунуто кандидатом по посаду міського голови Херсона директора навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці», кандидата педагогічних наук Артема Кияновського.

Артем Кияновський двічі обирався депутатом Херсонської обласної ради, нині працює в депутатському корпусі Херсонської міської ради, а тому із власного досвіду розуміється на роботі місцевих рад та знає, яких помилок треба уникати:

«Для мене робота в радах не нова. Вважаю, що я вже досяг свого депутатського повноліття та зможу налагодити роботу в Херсонській міській раді. Я прагну, щоб  сесії  проходили конструктивно, щоб міське комунальне господарство працювало. Бо зараз, якби Херсон міг говорити – він би заплакав. Такого занедбаного міста я просто не пам’ятаю», – відзначив він.

З трибуни конференцій Артем Кияновський представив першу п’ятірку кандидатів до Херсонської міської ради:

«Я йду в міську раду з професійною командою людей, які люблять Херсон та працюють на його розвиток. Серед них: лікар швидкої допомоги, який врятував тисячі херсонців, Станіслав Сінченко; директор загальноосвітньої школи селища Текстильний Ольга Маренчук, культова актриса нашого театру, яка ніколи до цього не була в політиці, Олена Галл-Савальська та військовий комісар Херсонської області Олександр Зіньковський».

Наприкінці свого виступу Артем Кияновський зауважив,  що ніколи не голосує проти власної совісті. Тому радить кожному партійцю пропускати через себе кожне рішення і тоді дійсно всі рішення прийматимуться на користь рідному краю.