На Полтавщині «Наш край» очоловив Євген Ніколаєнко

15.06.17

Полтава2На Полтавщині обрали голову обласної організації «Нашого краю». Ним став співзасновник громадської організації “Антикорупційний рух в Полтавській області” Євген Ніколаєнко.

Відповідне рішення було прийнято 14 червня на Зборах Полтавської обласної організації «Нашого краю». За його призначення партійці проголосували одноголосно.

Голова Центрального політвиконкому «Нашого Краю», cпівголова “Нашого краю” Олександр Мазурчак привітав новопризначеного голову “Нашого краю” у Полтавській області.

Євген Ніколаєнко подякував всім за надану довіру та запевнив присутніх, що відстоюватиме інтереси партії в області.

Довідка. Ніколаєнко Євген Анатолійович народився у 1979 році. Закінчив Харківське вище училище фізичної культури № 1, Полтавський університет економіки та торгівлі за спеціальністю менеджмент організацій. Зараз вивчає правознавство у Полтавському інституті бізнесу Міжнародного науково-технічного університету ім. академіка Ю. Бугая. Є Головою Спостережної ради приватного акціонерного товариства «Полтавський вентиляторний завод» та співзасновником громадської організації “Антикорупційний рух в Полтавській області”. Безпартійний. Майстер спорту України з вільної боротьби, багаторазовий призер та переможець Всеукраїнських та міжнародних турнірів.