На одній з вулиць Бердянська за сприяння депутата від «Нашого краю» замінюють стару каналізацію

15.02.22osbb - На одній з вулиць Бердянська за сприяння депутата від «Нашого краю» замінюють стару каналізацію

У Бердянську на вулиці Північній співробітники КП «Бердянськводоканал» на прохання місцевих жителів замінюють аварійну каналізаційну трубу. Проведенню ремонтних робіт посприяв депутат Бердянської міської ради від партії «Наш край» Віктор Цуканов.

Довгоочікуваний ремонт біля будинку №3-б планували розпочати ще у грудні минулого року, але через постійні аварії на колекторі по Мелітопольському шосе комунальні служби весь час відтерміновували роботи. Як повідомляють місцеві жителі, каналізаційні мережі давно потребували ремонту, і такий масштаб робіт вони б силами ОСББ не потягнули.

«Люди скаржилися мені, що буквально щотижня, іноді двічі-тричі, доводилося викликати спецтехніку водоканалу, щоб прочищали тут каналізацію. Ми з мешканцями визначили, що питання ремонту — першочергове. Від мене було направлено депутатське звернення на ім’я директора КП «Бердянськводоканал». В рамках поточних ремонтів та коштів, закладених у тариф комунального підприємства, відбувається ремонт», – зазначив Віктор Цуканов.

Як розповіла голова ОСББ Валентина Сенькіна, завдяки підтримці депутата вони вирішили одразу дві проблеми двору та будинку: поміняли стару каналізацію та прибрали аварійне дерево.

«Нашому будинку вже 34 роки і, звичайно, каналізація стала непридатною. Хочу від усіх мешканців висловити подяку депутату Віктору Цуканову за те, що не залишив проблему нашої багатоповерхівки поза увагою», – зазначила Валентина Сенькіна.