На Миколаївщині відзначили День Перемоги

11.05.17

9 травня 2017 року з нагоди пам’ятної дати – 72-й річниці перемоги у Другій Світовій війні на Миколаївщині відбулись урочисті заходи, у яких взяли участь депутати місцевих рад від “Нашого краю” та партійний актив. Всі урочисті заходи розпочинались з покладання квітів до меморіалів і пам’ятників загиблим воїнам-визволителям.

Рада Миколаївської обласної організації “Нашого краю” цього року прийняла рішення не залишити без уваги жодного ветерана війни. Тих ветеранів, які не змогли взяти участь в урочистостях, було вирішено привітати вдома. Привітання, подарунки, дружні обійми, сльози радості супроводжували всі ці зустрічі.

Голова Веселинівської районної організації «Нашого краю», депутат Веселинівської селищної ради Свердан С.І. відвідав ветеранів бойових дій Максимишина О.П. – жителя с.Подолянка, Дохлика І.К. –жителя с.Новосілка, Петренко І.Г., Цвігуна П.І., Ширіна О.Л. – мешканців смт Веселинове. Не обійшов увагою депутат і дітей війни. Квіти, солодощі, привітальні листівки і святковий номер газети “Наш край” з подякою прийняли ветерани ВВВ Молочко А.Я., Зязун І.Я., ювіляри Ткаченко Г.А, Міллєр Л.А., вдова бувшого голови Ради ветеранів війни Веселинівського району Бельцова А.А.

3 - На Миколаївщині відзначили День Перемоги

 

2 - На Миколаївщині відзначили День Перемоги

 

Депутат Миколаївської обласної ради від “Нашого краю” Закусілов А.М. разом з керівництвом Снігурівського району взяв участь в урочистостях, присвячених Дню Перемоги, після якого всі ветерани були запрошені на святковий обід. Ті ветерани, які не змогли взяти участь в святкових заходах, окремо отримали подарунки та привітання.

4 - На Миколаївщині відзначили День Перемоги

5 - На Миколаївщині відзначили День Перемоги

 

Депутати Миколаївської обласної ради від “Нашого краю” Садрідінов Т.Ш., та Садрідінов Р.Ш., передали ветеранам і учасникам війни Миколаївського району 400 продовольчих наборів.

6 1024x576 - На Миколаївщині відзначили День Перемоги

 

Голова Вознесенської міської організації “Нашого краю” Сметана Ю.О. відвідав ветеранів війни та вручив подарунки.

8 - На Миколаївщині відзначили День Перемоги

За ініціативою депутатів Новоодеської районної і міської ради від “Нашого краю” Попова С.С., Пустовойтенко О.П., Журби І.М., Семикіна В.О., Данелюка Л.В., з нагоди Дня Перемоги був організований мітинг для ветеранів Другої Світової війни і жителів села Криворіжжя Новоодеського району. Родзинкою урочистостей став святковий концерт.

9 - На Миколаївщині відзначили День Перемоги