На Миколаївщині підбили підсумок благодійної акції #Наш_Край_оберігає

27.01.22mykolayiv akcziya 1 - На Миколаївщині підбили підсумок благодійної акції #Наш_Край_оберігає

В рамках благодійної акції #Наш_Край_оберігає декілька тисяч солодких подарунків у формі годівничок було розіслано в різні куточки Миколаївської області. До благодійної акції долучилися депутати від партії «Наш край», активісти, волонтери та просто небайдужі люди в Миколаївській області.

Протягом новорічних та різдвяних свят благодійники «Нашого краю» подорожували від школи до школи, по дитячих садочках та приходили в гості до людей додому. Більшість учасників акції назвали такий подарунковий забіг акцією добра, яка покликана не тільки дарувати радість, але й вчити добрим справам.

«Партія «Наш край» вітала з новорічними святами та вчила робити хороші справи. Адже великі зміни починаються з рідного дому, з рідного краю та з кожного з нас. За умовами акції, кожен охочий міг отримати подарунковий набір цукерок, просто написавши нам особисте повідомлення на офіційну сторінку партії у фейсбуці. За декілька тижнів до нас надійшло багато запитів. І кожен, хто звернувся, отримав солодкий подарунок до Нового року! Але це ще не все! Кожна коробка з-під цукерок – ще й годівничка для птахів, яку легко змайструвати. В неї можна насипати зерна та повісити на дереві чи на підвіконні. Впевнені, що в ці засніжені дні наші годівнички будуть пташкам у нагоді», – коротко описує особливості акції голова виконкому Миколаївської обласної організації партії «Наш край», депутат Ольга Остапчук.

Окрім солодких подарунків акція передбачала ще й розіграш цінних призів між учасниками, які змайстрували годівничку для пташок та розмістили фото з нею в соціальній мережі Фейсбук.

«Щоб виграти цінні подарунки від «Нашого краю», треба було розмістити у фейсбуці фото або коротке відео зі своєю годівничкою з хештегами #Наш_Край_оберігає та #Наш_Край_Миколаївщина_оберігає. Власники і власниці годівничок з найбільшою загальною кількістю лайків та перепостів отримають цінні призи від «Нашого краю»», – розповідає Ольга Остапчук та підкреслює, що вчора завершився підрахунок лайків та репостів і визначено переможців.

За словами Ольги Остапчук, найбільш активними учасниками акції стали: перше місце – Марина Шкорубська; друге місце – Лілія Потужня; третє місце поділили між собою Валентина Куліш та Микола Зієров.

«Ми щиро вдячні усім учасникам акції: і тим, хто дарував радість, роздавши солодкі подарунки, і тим, хто майстрував годівнички для пташок. Добро повертається. Усіх благ кожному, хто був і залишається поруч. Долучайтесь і до інших соціальних проєктів партії «Наш край», – відзначила Ольга Остапчук.