На Миколаївщині обговорили питання подальшого партійного будівництва

01.06.16

Днями на Миколаївщині відбулась партійна конференція «Нашого краю», де було обговорене питання подальшого партійного будівництва. Представники «Нашого краю» ухвалили рішення консолідувати зусилля в кожному районному центрі, в кожному селі області для того, щоб спільними зусиллями створити міцне підґрунтя для розвитку партії нового зразка: не партію єдиного вождя, а партію, яка дотримується власних принципів.

«Фундаментом партійного будівництва мають стати люди, господарники,  які своєю працею та здобутками заслужили довіру, повагу та прихильність оточуючих. Ми опираємось на лідерів міських, обласних організацій, на лідерів громад,  які професіонали, які користуються повагою наших виборців», – заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак. Він також нагадав, що «Наш край» не є партією одного лідера, вона заснована на важливому принципі співголовування, коли кожен співголова – лідер своєї території. Завдяки цьому, партія не буде заручником примх «вождя», а інтереси громад будуть гарантовано представлені та захищені. «У нас 5 співголів. Така структура партії відрізняє нас від інших і в цьому наша сила. Ми показали свою ефективність на місцевих виборах – ми зайняли 3 місце по Україні», – резюмував Олександр Мазурчак.

Водночас, співголова Всеукраїнської політичної партії «Наш край», лідер Миколаївської міської партійної організації Юрій Гранатуров підкреслив, що при будівництві партії базовими принципами стануть територіальна відповідальність, відкритість, системність, прозорість та внутрішньопартійна демократія, влада не є метою, а тільки інструментом для покращення життя нашого краю. «Наша партія будується не стихійно, а системно. Вона не обмежується тільки констатацією проблем, а має свою чітку позицію по ключовим процесам, які відбуваються в країні, – сказав Юрій Гранатуров, презентуючи основи партійного будівництва. – Важливою складовою побудови нашої партії є прямий діалог як з виборцями, так і з кожним членом «Нашого краю».

Своє бачення партійного будівництва висловив і голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш край» Володимир Луста: «Партійне будівництво – це робота кожного з членів та прихильників партії. Завдяки командній роботі, завдяки кожному, хто зробив свій вклад в розвиток рідного краю та в зміцнення партії, ми зайняли історичний в українському політикумі результат – третє місце по кількості депутаті в місцевих радах. Але це тільки перший крок, попереду у нас ще багато клопіткої роботи по виконанню наказів виборців та вирішенню нагальних проблем в регіонах та країні загалом».