На Миколаївщині “Наш край” подарував дітям свято

02.06.17

До Дня захисту дітей Миколаївська організація “Нашого краю” організувала акцію під гаслом “Подаруй свято дітям нашого краю”. В акції взяли участь місцеві організації та депутати місцевих рад майже всіх районів і міст області “Нашого краю”.

11 - На Миколаївщині “Наш край” подарував дітям свято12 1 - На Миколаївщині “Наш край” подарував дітям свято

 

За підтримки та організації представників “Нашого краю” доведено до ладу дитячі майданчики в смт Веселинове та побудовані нові у селах Степківка та Романова Балка у Первомайському районі. Для дітей Вознесенського району “Наш край” організував екскурсії у м.Миколаїв а також взяв участь у ювілейних та святкових заходах соціально-культурних закладів дитячої творчості у місті Очаків. Також представники “Нашого краю” відвідали низку дошкільних закладів, шкіл, інтернатів, бібліотек та організували святкові програми з подарунками у Первомайську, Вознесенську, Очакові, Новоодеському та Миколаївським районах.

q1 - На Миколаївщині “Наш край” подарував дітям святоq3 - На Миколаївщині “Наш край” подарував дітям свято

 

 

 

 

 

 

 

Серед найактивніших депутатів “Нашого краю” були депутати обласної ради Кормишкін Ю.А., Луста В.В., Гемаєв Х.З., Ташлик Г.В.,  депутати Миколаївської міської ради Кантор С.А., Єнтін В.О., Мотуз С.В. , депутати районних, міських рад Маляренко Т.Д., Повстемська В.І., Васьков О.В., Остафійчук Т.Г., Пустовойтенко О.П., голови організацій та представники Білоконь І.В., Свердан С.І., Гуртовий В.М., Задорожний Ю.І., Попов С.С., Квасневський Є.А., Підборський Р.Г., Семененко В.І. та багато інших.

f1 - На Миколаївщині “Наш край” подарував дітям свято

f2 - На Миколаївщині “Наш край” подарував дітям свято

 

 

 

 

 

 

 

До Дня захисту дітей депутати обласної ради Садрідінов Т.Ш., Садрідінов Р.Ш. надали допомогу Веснянській, Петрівській, Іванівській школам, дитячим садкам та громаді с.Сливино в організації свят.

h1 - На Миколаївщині “Наш край” подарував дітям свято

 

 

 

 

 

 

 

Майже у всіх районах депутати та представники “Нашого краю” провели для дітей майстер-класи по виготовленню паперових літачків а також пізнавальні вікторини “Азбука безпеки”.

k2 - На Миколаївщині “Наш край” подарував дітям свято k1 - На Миколаївщині “Наш край” подарував дітям свято