На Миколаївщині «Наш Край» очолив Юрій Кормишкін

18.12.17

Миколаївську обласну організацію політичної партії «Наш край» очолив депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін, в зв’язку з припиненням партійної діяльності Юрія Гранатурова. Відповідне рішення було прийнято 16 грудня на конференції «Нашого краю», передає прес-служба партії.

У повідомленні сказано, що Юрій Гранатуров вирішив призупинити діяльність в партії у зв’язку з вимогою законодавства про державну службу.

«Хочу висловити глибоку подяку всім вам за спільну плідну роботу. Ми зуміли побудувати партію нового зразка – єдину партію громад, партію місцевого самоврядування. «Наш край» знаходиться в трійці лідерів за кількістю представництва в місцевих громадах, програма нашої політичної сили сьогодні не просто відповідає запиту часу, але і служить підтримкою для розвитку і становлення самодостатніх територіальних громад», – зазначив Юрій Гранатуров.

За інформацією прес-служби, кандидатуру Юрія Кормишкін затвердив Центральний виконавчий комітет партії за рекомендацією Юрія Гранатурова

«Для мене обрання головою обласної організації – велика честь і відповідальність. Честь, тому що поруч зі мною 2,5 роки віддано продовжують свою політичну діяльність найбільш авторитетні жителі нашої Миколаївщини. Завдяки їм була створена потужна команда однодумців, які під прапором «Нашого краю» своїми конкретними справами внесли значний вклад в загальну скарбничку розвитку громад», – сказав Юрій Кормишкін.

За слова Юрія Кормишкін, головними досягненнями партії за минулий рік стали високі результати виборів в об’єднані територіальні громади.

«Результати виборів показали, що у нас не тільки кількісний склад найбільший, а й якісний – найкращий. У 2016-2017 роках, коли проходили перші місцеві вибори депутатів ОТГ, «Наш край» брав активну участь в цих виборах. У виборчих перегонах взяли участь тисячу триста сімдесят сім кандидатів, з яких 202 від «Нашого краю». Це найбільша кількість поданих кандидатур серед інших політсил. Сьогодні партія нараховує 290 депутатських мандатів у радах всіх рівнів нашої області», – сказалЮрій Кормишкін.

У звітно-виборної конференції брав участь співголова «Нашого краю» Олександр Мазурчак. Він упевнений, що майбутня робота Юрія Гранатурова керівником державної служби в Миколаївській області – приклад того, що «Наш край» готовий брати відповідальність за владу, – цитує слова Олександра Мазурчака прес служба.