На Миколаївщині «Наш Край» очолив чинний співголова партії Юрій Гранатуров

01.06.17

DSC 6215 300x199 - На Миколаївщині «Наш Край» очолив чинний співголова партії Юрій ГранатуровНа Миколаївщині «Наш Край» очолив чинний співголова партії, міський голова міста Миколаєва 2013-2015 рр. Юрій Гранатуров. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на обласній конференції «Нашого краю», передає прес-служба партії.

Кандидатуру Юрія Гранатурова внесла всеукраїнська політрада партії і політвиконком «Нашого краю». За його призначення керівником обласної партійної організації делегати конференції проголосували одностайно.

За словами глави Центрального політвиконкому «Нашого Краю», співголови партії Олександра Мазурчака призначення нового керівника тільки посилить і без того вагомий авторитет «Нашого Краю».

«Упевнений, прийняте рішення дозволить прискорити процес партійного будівництва «Нашого Краю» в Миколаївській області, зважаючи на авторитет Юрія Ісайовича і повагу до нього на всеукраїнському рівні», – зазначив Олександр Мазурчак.

Також він подякував за виконану роботу Володимира Луста, який до цього очолював «Наш Край» в Миколаївській області.

«Окремо хочу подякувати Володимиру Лусті за роботу і внесок в розвиток партії. Всі ті перемоги, які «Наш Край» отримав на виборах в ОТГ – це, в тому числі, і його заслуга», – підкреслив Олександр Мазурчак.

Підтримав Олександра Мазурчака  депутат Миколаївської обласної ради, голова виконкому обласної партійної організації «Наш край» Юрій Кормишкін.

«Луста Володимир Вікторович зробив вагомий внесок в розвиток обласної парторганізації, формування депутатського корпусу, і успішне проведення передвиборних кампаній. За сімейними обставинами йому довелося покинути пост голови обласної партійної організації, – каже Юрій Кормишкін. – Сьогодні ми консолідованим рішенням обрали нового керівника «Нашого Краю» в Миколаївській області. Упевнений, що разом з Юрієм Ісаєвичем, єдиною командою ми примножимо наші результати”, – підкреслив депутат.

Юрій Гранатуров подякував колегам за надану довіру і заявив, що прийняте рішення покладе початок новому етапу розвитку «Нашого Краю».