На Луганщині за підтримки депутатів від «Нашого краю» відкрили клуб сімейного дозвілля

05.11.21klub - На Луганщині за підтримки депутатів від «Нашого краю» відкрили клуб сімейного дозвілля

На базі кімнати школяра «Супутник» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом у місті Рубіжне відкрили простір відповідальних татусів «ТАТОhub». Участь у відкритті взяв заступник міського голови від «Нашого краю» Олег Ткаченко.

Депутати від «Нашого краю» підтримали громадську ініціативу щодо відкриття хабу на рівні міськради. Метою створення «ТАТОhub» є популяризація ідеї залученого та усвідомленого батьківства серед жителів нашої громади. «ТАТОhub» – це клуб для татусів, де чоловіки можуть навчатися, спілкуватися та ставати ближчими до своїх дітей, тим самим покращуючи стосунки у родині.

Одночасно з відкриттям «ТАТОhub» відбулося офіційне відкриття мультифункціональної поліцейської станції. Тож відтепер для мешканців міста Рубіжне поліцейські послуги будуть надаватися поруч з домом та у комфортному приміщенні, окрім цього, для дітей та їхніх батьків облаштована кімната, де можна пограти у настільні ігри, почитати книжку або навіть провести змагання з настільного хокею.

На відкриття мультифункціональної поліцейської станції та «ТАТОhub» завітали представники правоохоронних органів Луганщини, місцеві правоохоронці, депутати від «Нашого краю» та громадськість.