На Київщині за сприяння «Нашого краю» встановили пам’ятник воїнам-визволителям

13.09.2113 09 kyevshhyna - На Київщині за сприяння «Нашого краю» встановили пам’ятник воїнам-визволителям

За підтримки депутатів «Нашого краю» у селі Озерщина, що на Бородянщині, встановили обеліск воїнам, загиблим у часи Другої світової війни. Урочисте відкриття монумента відбулося на День села, яке громада відзначила 11 вересня.

 

Під час мітингу з цієї нагоди голова Київського обласного осередку партії «Наш край» Анатолій Присяжнюк наголосив, що пам’ять про воїнів-визволителів, які віддали своє життя заради миру та світлого майбутнього України, ніколи не згасне в наших серцях.

«Перемога над фашизмом дісталася нашому народові та всьому світу дуже дорогою ціною, яка вимірюється мільйонами життів. Війна прийшла практично в кожну українську родину, зруйнувала долі десятків мільйонів людей. Наш обов’язок — зберегти та передати нащадкам пам’ять про Велику Перемогу, звитяжний подвиг українського народу в Другій світовій війні», — зазначив Анатолій Присяжнюк.

Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять воїнів-земляків. У заході взяли участь депутати, представники місцевої влади, ветеранських організацій та громадськість.