На Київщині за сприяння «Нашого краю» відбувся хокейний турнір на «Кубок воїнів-афганців»

14.02.22kyyivshhyna yiokej - На Київщині за сприяння «Нашого краю» відбувся хокейний турнір на «Кубок воїнів-афганців»

У Богуславі Київської області за ініціативи політичної партії «Наш край» пройшов  хокейний турнір серед аматорів, приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану. В змаганнях взяли участь команди з Білоцерківського та Обухівського районів.

«В Афганістані загинуло майже чотири тисячі українців, десятки воїнів вважаються зниклими безвісти. Це горе, яке ніколи не забудеться й не відболить. Тож цей турнір ми присвятили воїнам, які не повернулися з полів афганської війни, і проводимо його вже втретє поспіль», – наголосив депутат від партії «Наш край» у Богуславській міській раді Леонід Кипиченко.

Змагання пройшли в цікавій та напруженій боротьбі. За результатами турніру перемогла хокейна команда «Рось» з Білої Церкви, яка здобула в нагороду  «Кубок воїнів-афганців».

Варто зазначити, що кращим нападником турніру визнано гравця хокейної команди «Шершні», депутата від «Нашого краю» в Богуславській міській раді Анатолія Резніченка.

Всі команди були нагороджені медалями та подяками за участь у турнірі.