На Київщині представники «Нашого краю» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня єднання

17.02.22kyyivshhyna yednannya - На Київщині представники «Нашого краю» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня єднання

У Таращанській громаді урочисто відзначили День єднання. До заходів долучилися депутати та активісти «Нашого краю».

На площі Незалежності під час виконання гімну України було урочисто піднято Державний            Прапор. Звертаючись до присутніх, голова Таращанської міської ради, представник партії «Наш край» Михайло Кривошеєв наголосив, що сила українського народу – в його єдності.

«Тільки разом ми сильні та непереможні. Бажаю усім нам миру, добра та злагоди», – підкреслив Михайло Кривошеєв.

У Кагарлицькій міській громаді також відзначили День єднання. На площі Незалежності біля міської ради відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Перед присутніми з промовою виступив Кагарлицький міський голова, представник партії «Наш край» Олександр Панюта.

«Ми готові мобілізуватися в цей складний для України час, як уже не раз робили це в минулому. І ми пам’ятаємо, що найголовнішою зброєю є наша єдність перед лицем ворога», – наголосив Олександр Панюта.

Право підняти Державний Прапор України було надано  військовослужбовцеві Кагарлицького територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старшому сержанту  Максиму Ткаченку та Анатолію Косяку – учасникові Антитерористичної операції на сході країни, сержанту  36-ї окремої бригади морської піхоти.

Учасники патріотичної акції виконали Державний Гімн України.