На Київщині партійці вшанували пам’ять жертв Голодомору

30.11.21grebinky - На Київщині партійці вшанували пам’ять жертв Голодомору

Депутати від партії «Наш край» у Гребінківській селищній раді взяли участь у церемонії вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні.

Мітинг-реквієм відбувся в селищі Гребінки біля Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору.

Виступаючи за заході, депутат селищної ради Віталій Луценко наголосив, що радянський більшовицький режим «знищував українців».

«Політика примусової колективізації та потреба продавати зерно за кордон призвела до насильства щодо українського села. Ще восени 1932 року в селян забрали всі продовольчі запаси на зиму. Обезсилених, без надії на порятунок, їх привозили до найближчої лікарні. Тут, в Гребінках, лише біля цього меморіалу, від сусідньої районної лікарні в нашвидкуруч викопані могили, похапцем поховали більше 300 жителів навколишніх сіл. Без панахиди, без розголосу, щоб всі швидше забули. Ми повинні дійти до суду над більшовизмом та комунізмом, режимом, що знищував українців. Наш обов’язок: пам’ятати про злочин, якому немає терміну давності», – наголосив депутат від «Нашого краю».

В пам’ять про жертв голодоморів біля Меморіалу було проведено панахиду. Після хвилини мовчання учасники мітингу поклали квіти.