На Київщині «Наш край» передав допомогу Кагарлицькій лікарні

22.06.2122 06 novost likarnya - На Київщині «Наш край» передав допомогу Кагарлицькій лікарні

Хірургічне відділення Кагарлицької багатопрофільної лікарні отримало від місцевого осередку політичної партії «Наш край» нові меблі — функціональні приліжкові тумбочки.

Така благодійна допомога від «Нашого краю» надається медичним закладам Кагарличчини не вперше. Так, нещодавно, депутати міської ради Олександр Широкоступ та Василь Мамій передали терапевтичному відділенню лікарні плазмовий телевізор.

«Для нас важливо дбати та розвивати мережу закладів охорони здоров’я, забезпечити їхню безперебійну роботу, підтримувати медиків. Адже від цього залежить життя та здоров’я мешканців нашої громади. Щоразу звертаюся до всіх політичних партій слідувати нашому доброму прикладу і дбати про медицину конкретними справами, але поки що на заклик ніхто не відгукнувся: можливо, очікують нової виборчої кампанії», — зазначив Олександр Широкоступ.

Представники «Нашого краю» запевнили, що й надалі сприятимуть зміцненню матеріально-технічної бази місцевих закладів охорони здоров’я. У свою чергу, працівники лікарні подякували партійцям за доречну допомогу та небайдужість до проблем галузі охорони здоров’я.