На Кіровоградщині «Наш край» ініціював створення кола культурних подій для молоді

29.11.21kultura - На Кіровоградщині «Наш край» ініціював створення кола культурних подій для молоді

Для дітей та молоді у Великосеверинівської громади в Кіровоградській області слід створювати більше культурних заходів для знайомства з традиціями народу краю. Про це заявив депутат Великосеверинівської партії «Наш край» Олександр Криволапов під час зустрічі з  начальником відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Романом Пілюгіним

«Всім відомий стан культури на територіях тергромад. Ми спостерігаємо тенденцію розквіту української культурної спадщини, але в той же час діти та молодь мало що знають про традиції народу та свого краю. Тому вкрай необхідно створити культурне коло подій не тільки в осередку шкільної програми, а й поза її межами. Лишень тоді ми зможемо сподіватись, що молоде покоління буде брати активнішу участь в культурному житті громади, адже молодь – наше майбутнє», – заявив Олександр Криволапов.

При цьому представник відділу культури Роман Пілюгін запевнив, що нині робиться все необхідне для популяризації культурних заходів серед усього населення громади. Він розповів, що незабаром в громаді планується проведення конкурсу «Міс Великосеверинівської ОТГ» і «Діти мають талант». Він також анонсував щотижневі дискотеки по п’ятницях та суботах.

Голова Кропивницької районної партії «Наш край» Сергій Салов та інші депутати радо підтримали ці рішення і запевнили, що готові зі свого боку надавати підтримку, бо ж всебічний розвиток молоді – одне з пріоритетних завдань.

У зустрічі також взяла участь головний спеціаліст відділу правового забезпечення та проектно-інвестиційної діяльності Тетяна Волошина, яка розповіла про можливості участі у конкурсах на здобуття грантів. Їх проводить Український культурний фонд.

«Завдяки грантам маємо можливість додатково отримувати ресурси для реалізації культурно-соціальних проєктів в громаді. Тому активність в цьому напрямку від кожного з нас є важливою. Було б добре залучати провідних спеціалістів та працівників інших відділів та будинків культури до написання грантів. Адже разом досягнення бажаної мети куди ефективніше», – запропонував Сергій Салов.