На Ічнянщині депутати від «Нашого краю» організували забезпечення жителів села продуктами

31.03.20

Депутати Ічнянської міської ради від партії «Наш край» Олена Бутурлим і Лариса Реус подбали про забезпечення продуктами харчування і товарами першої необхідності жителів села Августівка. Село, в якому зараз мешкають до 100 людей, здебільшого літнього віку, розташоване поблизу  селища Дружба і у жовтні 2018 року серйозно постраждало від вибухів на військовому арсеналі. Зараз у селі немає продовольчого магазину. За словами Олени Бутурлим, раніше люди їздили до Прилук дизель-поїздом або автобусом у Дружбу чи Ічню, а зараз у тих, хто не має власного автотранспорту, через карантин відсутня можливість навіть купити хліб. «До нас із Ларисою Реус надійшло кілька звернень щодо такої кричущої ситуації. Ми домовилися із ічнянською підприємицею Інною Сайченко, аби раз на тиждень вона виїздила в Августівку і здійснювала торгівлю необхідними товарами», – розповіла вона. Зрозуміло, підприємець дотримуватиметься усіх правил карантину щодо протидії поширенню коронавірусу.

Також депутати від «Нашого краю» передали продовольчі пакети кільком самотнім пенсіонерам і родині з чоловіком-інвалідом.
«Ми розуміємо, що в цій ситуації не можемо залишатися осторонь таких гострих проблем, над їх вирішенням постійно працює команда партії «Наш край» на Ічнянщині», – наголосила Олена Бутурлим.