На Херсонщині відкрилась філія найвідомішого дитячого табору — «Артек річковий»

04.08.2104 08 herson - На Херсонщині відкрилась філія найвідомішого дитячого табору — «Артек річковий»

На базі колишнього Новоолександрівського гастроентерологічного санаторію та табору ім. Бережного у Херсонській області відкрилась філія «Артеку» — «Артек Річковий». З нагоди відкриття першої зміни депутат Херсонської обласної ради від фракції «Наш край» Микола Дмитрук подарував дітям 10 пляжних лежаків.

Подарунок депутата не простоює без діла — усім хочеться після активного відпочинку із комфортом помліти на південному сонечку.

«Напередодні оздоровчого сезону ми з колегами виділили з обласного бюджету кошти для дітей соціально незахищених категорій та з проблемами здоров’я. Також грошима допоміг і бізнес. 85 путівок для таких діток ми розділили між всіма ТГ області», — розповів Микола Дмитрук.

Київський «Артек» приїхав до новоствореної філії теж не з порожніми руками, а з усім своїм інтелектуальним надбанням — тренерами, вихователями та обладнанням, аби відпочинок для дітей минув цікаво і з користю. Є астрономічне приладдя, каяки для річкових походів й багато інших цікавинок, які перетворили життя у таборі на незабутню подорож. На Херсонщині «артеківці» вперше провели еколого-дослідницьку експедицію «Скарби Таврії».

«Райські природні місця Нововорцовщини — ліс, річка, чисте повітря — ідеальні для оздоровлення та реабілітації. Ще в минулі роки тут розташовувалися заклади, де набиралися сил наші діти. Тож вибір місця для філії «Артеку» — «Артеку Річкового» невипадковий», — додає депутат.