На форумі «Нашого краю» у Чернігові партія оголосила про потужну команду на виборах в ОТГ 29 жовтня

02.10.17

DSC 1063 300x199 - На форумі «Нашого краю» у Чернігові партія оголосила про потужну команду на виборах в ОТГ 29 жовтняУ Чернігові 1 жовтня пройшов Форум представників Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край». У заході взяли участь близько 700 активістів та партійців з усіх куточків Чернігівщини – діючих депутатів, очільників ОТГ від партії «Наш край» і кандидатів у депутати та на посади голів 14 громад, де перші вибори відбудуться 29 жовтня.

Почесними гостями форуму стали співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак та народний депутат від політичної сили Сергій Шахов.

Олександр Мазурчак наголосив, що партія «Наш край» працює тільки два роки, але вже є впливовою політичною силою.

«У «Нашому краї» – ті люди, які вміють працювати і можуть показати свою ефективність. Вони довели свою результативність та вміють правильно приймати рішення. Саме таких людей ми висуваємо в ОТГ на Чернігівщині», – зазначив він.

Олександр Мазурчак наголосив, що Чернігівщина належить до трійки областей України, де політична сила має високу підтримку і довіру людей.

Перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук підкреслив, що ОТГ, які очолюють представники «Нашого краю», є успішними.

«В громадах, які очолюють представники “Нашого краю”, у 4-5 разів збільшились місцеві бюджети. Ремонтуються дороги, відновлюється освітлення, покращуються освітні та медичні послуги. Люди відчувають відповідальність влади», – зазначив він.

Керівник виборчої кампанії «Нашого краю» на Чернігівщині, депутат Чернігівської міської ради Віктор Бистров також наголосив, що партія висуває на виборах у громадах досвідчених професіоналів, людей справи. Він висловив упевненість у перемозі «Нашого краю», адже «зараз потрібні ті люди, хто вміє працювати і будувати, люди досвідчені і компетентні».

Віктор Бистров озвучив прізвища кандидатів, яких підтримує партія: Тетяну Олешко – на посаду Бобровицького міського голови, Олега Куделю – на посаду Срібнянського селищного голови, Юрія Величка – на посаду Талалаївського селищного голови, Андрія Портного – на посаду Сосницького селищного голови, Наталію Борщан – на посаду Куликівського селищного голови, Сергія Васильченка – на посаду Холминського селищного голови, Леоніда Компанця – на посаду Новобасанського сільського голови.

Привітав учасників форуму і представник Луганщини – народний депутат Сергій Шахов. Він заявив, що на виборах у 14 ОТГ Чернігівщини йде потужна команда «Нашого краю» та закликав однопартійців працювати на результат та максимально підтримувати один одного.

«Ми йдемо не за владою, ми йдемо, щоб українська земля жила. Нам випала складна місія – навести лад на рідній землі», – сказав народний обранець.

Про готовність працювати заради розвитку громад сказали і висуванці від «Нашого краю» в об’єднаних територіальних громадах, адже вони йдуть на вибори, аби підтримувати децентралізацію, забезпечити сталий і збалансований розвиток своїх територій.

Під час обласного форуму партії «Наш край» прийнято звернення до однопартійців та учасників передвиборчого процесу. Його текст зачитала голова Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Ольга Чередник. Вона підкреслила, що партія йде на вибори, відчуваючи запит від суспільства, а її представники можуть на ці виклики відповісти.

«Ми готові після виборів конструктивно співпрацювати з представниками усіх політичних сил і безпартійними депутатами, якщо їх метою є творення заможних і успішних громад», – підсумувала Ольга Чередник.