На Донеччині за підтримки “Нашого краю” пройшли змагання

15.05.18zaglavnaya 1 - На Донеччині за підтримки “Нашого краю” пройшли змагання

Змагання з футболу, жиму штанги лежачи і армспорту пройшли за активної підтримки голови Лиманської міської партійної організації «Нашого краю» Олександра Журавльова на спортивній базі села Торське. Про це повідомляє прес-служба Донецької організації “Нашого краю”.

У змаганнях взяли участь команди із смт. Ямполь, с. Ставки, с. Терни, с. Торське та с. Невське (Луганська область).
Під час ігор суперники показали гідний результат, адже не перший раз беруть участь у подібних спортивних заходах.

Переможцем у жимі штанги лежачи став О. Атоян, а у змаганнях з армспорту – В. Жариков. У футболі перше місце зайняла команда «Вимпіл» (с. Торське), друге місце – команда «Ямполь» (смт. Ямполь), третє місце – команда «Фаворит» (с. Торське).

Вітаючи переможців та учасників спортивних ігор, Олександр Вікторович зазначив:

“Дякуємо всім учасникам, які знайшли час і прийшли до нас позмагатися. Насправді всі сьогоднішні учасники вже переможці, адже насамперед ці змагання проводяться для покращення здоров’я, популяризації фізкультури і спорту та просто активного відпочинку. Політична партія «Наш край» завжди буде підтримувати заходи, спрямовані на здоровий спосіб життя та активне спортивне дозвілля”, – сказав він.

Переможці були нагороджені медалями та приємними подарунками від Олександра Журавльова. Учасники привітали одне одного та висловили бажання і далі проводити такі змагання та перетворити це у добру традицію.