На Чернігівщині звітують сільські голови від «Нашого краю»

02.04.18

На Чернігівщині у селах проходять зустрічі жителів з сільскими головами від “Нашого краю”, під час яких останні  звітують про свою роботу. Про це повідомила керівник фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник, яка минулого тижня відвідала зустріч у Стрільниках Бахмацького району.

За її словами, сільський голова від “Нашого краю” Сергій Дзюба прозвітував про свою діяльність за 2017 рік.

“Серед минулорічних досягнень сільського голови та його команди – ремонт сільського будинку культури та ремонт місцевої церкви. На цю справу виділено майже 300 тисяч грн”, -зазначила Ольга Чередник.

Також, повідомила вона, у Стрільниках розпочалася реконструкція вуличного освітлення.

“Вулиця Центральна вже освітлена. Відновлення освітлення обійшлося в 281 тис. грн. Ще на три вулиці виготовлено проекти реконструкції. Плідною, на думку сільського голови, є співпраця з підприємством “Агродім”, яке неодноразово надавало допомогу в організації масових свят для місцевих мешканців, зокрема, Дня села, Масляної тощо. Підприємство також підтримує місцеву футбольну команду, допомагає з вирубкою аварійних дерев та бере участь у вирішенні інших важливих питаннь”, -наголосила Ольга Чередник.

Водночас, за словами Ольги Чередник, під час зустрічі місцеві жителі Стрільників порушили актуальні для них питання: про необхідність звернення до органів влади щодо недопущення закриття поштового відділення у селі; про включення місцевості “Левада” до об’єктів природно – заповідного фонду місцевого значення, про ремонт доріг, про вирубку чагарників на узбіччі тощо.

«Усі порушені питання, мною, як депутатом обласної ради у вигляді депутатських запитів і звернень, будуть спрямовані до уповноважених органів влади», – підсумувала Ольга Чередник.