На Чернігівщині за сприяння «Нашого краю» відремонтують дорогу

16.08.18gr 03.01.18 remont dorogu - На Чернігівщині за сприяння «Нашого краю» відремонтують дорогу

На Чернігівщині розпочинається ремонт дороги державного значення Т-25-16 Сосниця-Короп-М-02 у межах Сосницького і Коропського районів. Відповідне депутатське звернення подала під час сесії Чернігівської обласної ради керівник фракції «Наш край» Ольга Чередник.

За її словами, до неї звернулися жителі села Конятин Сосницького району щодо необхідності ремонту дороги, що сполучає з райцентром. Виявилося, що ремонту потребує не тільки одна ділянка, а увесь автошлях.

“За інформацією Служби автомобільних доріг в області, автошлях Т-25-16 Сосниця-Короп-М-02 має значення для сполучення районних центрів, а також дороги національного значення Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч та міжнародної траси М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ. Активно нею користуються агровиробники, перевозячи техніку, добрива, врожаї тощо. Трафік вантажного транспорту не може негативно не позначитися на якості покриття. Нині дорога зруйнована. Ремонтуватиметься дорога за державні кошти”, -зазначила Ольга Чередник.

Вона повідомила, цього тижня дорожні бригади стали до роботи.

“Ямковий ремонт здійснюється, як окремими ділянками, так і суцільними. Ліквідація деформацій дорожнього покриття здійснюється силами ДП «Чернігівський облавтодор», а також субпідрядних організацій – СП ТОВ «Бітунова Україна», ПРаТ «ШРБУ №82», ТОВ «Транслайн групп»”, -розповіла Ольга Чередник.

Ольга Чередник переконана, що активність громади має важливе значення.

“Якщо місцеві жителі пишуть звернення, повідомляють про свої проблеми владу, депутатів, то їхні питання обов’язково вирішуються”, -підсумувала Ольга Чередник.