На Чернігівщині за сприяння «Нашого краю» відновлено Борзнянське районне радіомовлення

13.06.17

У Борзнянському районі на Чернігівщині, за сприяння та особистої участі представника “Нашого краю”, голови районної ради Віктора Горбащенка відновлено роботу районного радіомовлення.

За словами Віктора Горбащенка, для жителів Борзнянського району вже стало звичним дізнаватися місцеві й регіональні новини з радіо, однак з втратою проводового радіо ця інформаційна ніша не була заповнена.

«Тому ми доклали усіх зусиль, аби відновити районне радіомовлення у форматі ефірного мовлення. Я особисто їздив у Нацраду, щоб подати необхідний пакет документів та отримати відповідну ліцензію. Також було придбано спеціальне студійне і передавальне обладнання, що профінансовано з районного бюджету у рамках виконання цільової програми», – зазначив голова Борзнянської районної ради.

Керівник редакції Борзнянського районного радіомовлення Ірина Плющ повідомила, що фінансово запустити роботу радіо допомагали і місцеві спонсори, сільські ради, та головним став внесок Борзнянської районної ради і голови райради Віктора Горбащенка.

Вона додала, що зараз радіо працює у тестовому режимі.

“Сьогодні радіо працює у тествовому режимі. Інформаційно-просвітницькі, розважальні програми транслюються на частоті 99,2 МГц. Зона поширення сигналу – Борзна і Борзнянський район, хоча суміжні райони теж отримують сигнал”, -зазначила Ірина Плющ.

Вона підкреслила, що місцеві жителі задоволені відновленням роботи радіо.

“Місцеві жителі дуже задоволені відновленням роботи радіо, та неодноразово висловлювали вдячність, навіть із сусідніх районів”, -підсумувала Ірина Плющ.