На Чернігівщині вшановують учасників бойових дій на території інших держав

15.02.21

У містах і селищах Чернігівської області проходять заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці виведення військ із Афганістану.

У Бахмачі воїни-афганці та ветерани АТО/ООС на чолі із керівником Бахмацької міської спілки воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО/ООС, депутатом Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Валерієм Колошою взяли участь у богослужінні та церемонії покладання квітів.

Зранку заупокійну літію про всіх загиблих відслужили у Спасо-Преображенському соборі м. Бахмача. Потім учасники заходу пройшли містом пам’ятною ходою та поклали квіти до могили загиблого в АТО земляка Юрія Бутусова, а також до меморіальної стели воїнам-інтернаціоналістам і Меморіалу загиблим у роки Другої світової війни.

За словами Валерія Колоші, скільки б років не проминуло з часу завершення війни, але вона озивається болем у пам’яті кожного, хто пройшов це випробування. «Для нас важливо і надалі залишатися єдиною спільнотою, підтримувати і дбати один про одного, пам’ятати загиблих побратимів і допомагати їхнім родинам», – наголосив він.

Як повідомлялося, з нагоди 15 лютого Валерій Колоша із побратимами відвідали батьків загиблих у Бахмацькій, Дмитрівській та Батуринській громадах. Вони передали матеріальну допомогу і продуктові набори. Ця діяльність не є одноразовою акцією, а триває уже понад три десятиліття.

bahmach 15.02 768x1024 - На Чернігівщині вшановують учасників бойових дій на території інших держав bahmach 15.02 5 1024x768 - На Чернігівщині вшановують учасників бойових дій на території інших держав bahmach 15.02 4 1024x768 - На Чернігівщині вшановують учасників бойових дій на території інших держав bahmach 15.02 2 759x1024 - На Чернігівщині вшановують учасників бойових дій на території інших держав