На Чернігівщині відбуваються зустрічі в громадах області

11.03.21kozelecz 2 - На Чернігівщині відбуваються зустрічі в громадах області

Керівник Чернігівської обласної організації партії “Наш край” Сергій Баришовець із колегами розпочав зустрічі в громадах області.

За словами Сергій Баришовця, наприкінці лютого відбулися збори обласного партійного осередку. Вони проходили із дотриманням карантинних обмежень, а відтак, у зборах брала участь обмежена кількість партійців.

«Я обіцяв, що відвідаю наші громади, поспілкуюся з активістами, щоб обговорити рішення зборів, виконання поставлених завдань», – наголосив він.

Перші зустрічі з депутатами й активістами «Нашого краю» відбулися у Кіптях, Козельці та Острі.

Сергій Баришовець разом із депутатом обласної ради Олександром Демиденком обговорили проблемні питання в старостинських округах, можливі шляхи їх вирішення. Йшлося про розвиток партійних осередків у селах, діяльність фракцій «Нашого краю» у місцевих радах.

Серед інших питань Сергій Баришовець повідомив, що депутати «Нашого краю» в Чернігівській обласній раді продовжують працювати в округах і братимуть участь у засіданнях сесій, хоча до першої сесії й обрання керівного складу облради залишається чимало зауважень. «Однак до наших депутатів звертаються виборці з проханнями про допомогу, тому є необхідність через участь у засіданнях сесій контролювати витрачання бюджетних коштів та управління комунальним майном», – підкреслив Сергій Баришовець.