На Чернігівщині від «Нашого краю» в ради ОТГ обрано 44 депутати

31.10.171 20 - На Чернігівщині від «Нашого краю» в ради ОТГ обрано 44 депутати

У Чернігівській області до рад 14 ОТГ за підсумками місцевих виборів обрано 44 депутати. Про це повідомив керівник виборчої кампанії партії «Наш край», депутат Чернігівської міської ради Віктор Бистров.

За його словами, політична сила продовжує демонструвати високий рівень довіри громадян і входить до трійки лідерів у регіоні.

«Цей результат засвідчує, що у нашому краї місцеві жителі довіряють людям справи, господарникам – тим, хто ефективно працює над вирішенням місцевих проблем: відновленням освітлення, ремонтом доріг, покращенням роботи закладів соціальної сфери», – наголосив Віктор Бистров.

Крім того, у Чернігівській області три об’єднані територіальні громади очолили самовисуванці, яких підтримувала політична партія «Наш край». Упевнену перемогу на місцевих виборах здобули: Олег Куделя – на посаду Срібнянського селищного голови, Юрій Величко – на посаду Талалаївського селищного голови, Андрій Портний – на посаду Сосницького селищного голови.

Віктор Бистров звернув увагу, що всі новообрані голови ОТГ до цього працювали селищними головами, а отже їхній результат діяльності був переконливим для місцевих жителів.

«Наш край» як партія місцевого самоврядування буде і надалі підтримувати децентралізацію», – підсумував Віктор Бистров.

В Україні «Наш край» увійшов до п’ятірки лідерів за кількістю обраних депутатів у 201 ОТГ (162 депутатських мандатів).

Нагадаємо, 29 жовтня у 14 новостворених об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини відбулися перші вибори голів та депутатів сільських, селищних та міських рад.